Hlavní strana Historie  Fotografie Rozhledna Akce

 

Ve dnech 20.-21.června 2014 se uskutečnilo
Radioamatérské setkání
na Krkavci u Plzně 
504m, JN69QT 

Tady je jeho program:

Pátek 20.6.2014 odpoledne, večer 

Oficiální program není organizován
 

Je zajištěno občerstvení - točené a lahvové pivo alko i nealko, klobásy a pod.

Speciální akce: Mnozí amatéři jsou také fotbaloví fanoušci. Aby nemuseli váhat, jestli koukat doma na fotbal nebo se na něj dívat na Krkavci, bude v areálu nainstalována velkoplošná projekce s přenosy pátečních fotbalových utkání z Brazílie. V případě deště bude projekce uvnitř objektu.   

Zájemci mohou využít soukromý zalesněný areál Krkavce (neohrazená plocha půl hektaru) pro relaxaci, grilování (ohniště s posezením je k dispozici), návštěvu rozhledny, setkání zájemců o radioamatérské vysílání, diskuze a výměny zkušeností. 

Okolí vrcholu Krkavce je zalesněno (převážně borovice 15-20m), zájemci si mohou postavit menší anténní systémy a vysílat se svým dovezeným zařízením. Přívod 230V je jen v budově, po areálu není rozveden. 

Zájemci, kteří přijedou v pátek, mohou přespat ve vlastním autě, karavanu, stanu. 

Doporučení: pro větší pohodlí si přivezte vlastní skládací kempingové sedačky a stolečky.
Sobota 21.6.2014

Krátký oficiální program je organizován v sobotu a to v závislosti na počasí.
V případě hezkého počasí budou všechny aktivity probíhat venku v areálu.

Je zajištěno občerstvení - točené a lahvové pivo alko i nealko, klobásy a pod.

Přednášky (začátek v 9 hodin):
     OK6DJ, OK1FCJ: Povídání o úspěšné expedici do Burkiny Faso XT26DJ a
                                      XT2FCJ
     OK1VUM: Závodní provoz OL3Z 
     OK1DX: Informace o nových provozech
     OK7GU: Nové anténní předzesilovače pro 6m, 4m, 2m a 70cm
    
Doporučení: pro větší pohodlí si přivezte vlastní skládací kempingové sedačky a stolečky.

Krkavčí závod
Pro zábavu a potěšení je vyhlášen Krkavčí závod o ceny. První tři vítězové dostanou věcnou cenu a diplom Zlatý Krkavec, Stříbrný Krkavec a Bronzový Krkavec.

Každý další  účastník, který odevzdá na Krkavci ve stanoveném termínu hlášení bez ohledu na počet bodů, bude zařazen do slosování a tři náhodně vylosovaní účastníci dostanou speciální cenu a diplom Šťastný Krkavec. Šanci na tyhle speciální ceny má každý závodník, třeba jen s 1 QSO! Podmínky jsou na konci stránky. 

Vyhodnocení se ujal Libor, OK1DOL. Vítězové a šťastní vylosovaní účastníci obdrží ceny a diplomy Zlatý Krkavec, Stříbrný Krkavec, Bronzový Krkavec a Šťastný Krkavec
Podmínky závody jsou uvedeny na konci této stránky 

Radioamatérská burza
Návštěvníci mohou nabízet ke koupi a prodeji výhradně radioamatérský sortiment.
Prodej z vlastního osobního auta nebude nijak zpoplatněn ani regulován. Prodej z vlastního stánku nebo většího vozidla je nutné domluvit předem a bude zpoplatněn. Prodej neradioamatérského sortimentu je nežádoucí a není dovolenPřevaděč OK0AE na Krkavci pracuje na kmitočtu 145,6125MHz/145,0125MHz 

Hledají se sponzoři pro vítěze závodu 
Připomínky a náměty na
ok7gu@ges.cz

 *

Původní termín z konce září 2013 byl posunut pro rok 2014 na červen a jen doufám, že počasí bude přát, nebude pršet, bude příjemně teplo a bude možné být celou dobu venku......

*Pořádá radioklub GES-ELECTRONICS OK1OGS - OL5G
www.ges.cz
Dotazy a informace: ok7gu@ges.cz


Aktuální katalog radioamatérského sortimentu GES-ELECTRONICS je ke stažení zde jako pdf soubor

*

 


Podmínky Krkavčího závodu 2014.

1. Závod Krkavec 2014 začíná v pátek 20.6.2014 ve 14.00 UTC a končí odevzdáním vyplněného hlášení v sobotu 21.6.2014 nejdéle v 7.00 UTC.
2. Závodit je možné na všech povolených amatérských pásmech. Výzva do závodu je CQ Krkavec nebo CQ KRK.
3. Započítávají se všechna navázaná QSO bez ohledu na pásmo. Cílem je navázat co největší počet QSO různými druhy provozu. Další QSO se stejnou stanicí, uskutečněné jiným druhem provozu na stejném pásmu (počítá se jen CW, SSB, FM, DIGI) je považováno za nové QSO. Spojení přes převaděče se nepočítají.
4. Vyhodnocen a odměněn může být jen ten, kdo pracoval jako /P nebo /M z přechodného nebo mobil QTH kdekoliv ze čtverce JN69 (změna QTH je možná) a kdo osobně odevzdal v sobotu 21.6.2014 nejdéle do 9.00hod. LEČ (7.00hod UTC) vedoucímu závodu (Libor, OK1DOL) na Krkavci svůj podepsaný QSL lístek s uvedením výsledku, t.j. počtu všech QSO.
5. Výsledek závodu je roven počtu všech navázaných spojení.
6. Vedoucí závodu může vyzvat účastníka závodu k předvedení zařízení, se kterým v závodě pracoval a k předložení deníku ze závodu.
7. Vyhodnoceni a odměněni diplomy a věcnými cenami (Zlatý Krkavec, Stříbrný Krkavec a Bronzový Krkavec) budou tři nejlepší závodníci a dále tři vylosovaní účastníci (Šťastný Krkavec) s jakýmkoliv počtem spojení, kteří odevzdali v termínu platné hlášení.
8. Rozhodnutí vedoucího soutěže, jímž je Libor OK1DOL, je konečné a není proti němu odvolání.Jak to bylo vloni
HAM-RADIO Krkavec 2013