ROZHLEDNA

Na vrcholu Krkavce stojí 18 m vysoká kamenná rozhledna otevřená již od roku 1901. Za výhledem je nutné vystoupat 98 schodů. Odměnou Vám pak bude nádherný výhled ze dvou ochozů na Plzeňskou kotlinu, Šumavu, Krušné hory i samotné město Plzeň.

 

Rozhledna je otevřena pouze v prvním až třetím stupni PES. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle (607181773)

VSTUPNÉ 20,- / OSOBU

DĚTI DO 5 LET (VČETNĚ)  ZDARMA

OBČERSTVENÍ

V budově je od května 2020 otevřena kavárna, kde si můžete dát výnikající kávu Tonino Lamborghini nebo alkoholické i nealkoholické nápoje, něco k snědku a posedět na čerstvém vzduchu.

TURISTIKA A SBĚRATELSTVÍ

V prodeji jsou turistické vizitky Rozhledna Krkavec, pivo Krkavec Sky APA s originální etiketou od skvěleho místního pivovaru RAVEN, který nese název podle rozhledny Krkavec, pohlednice, dřevěné turistické známkymagnetkypíšťalky a další.

AKCE

Na Krkavci je možné pořádat akce jako jsou např. závody, firemní večírky, koncerty, dětské dny a další.

OHNIŠTĚ

V areálu je k dispozici ohniště. 

PARKOVIŠTĚ

Parkování je pro návštěvníky rozhledny zajištěno na soukromém pozemku v dolní části areálu rozhledny. Vjezd je ale na vlastní nebezpečí. Bohužel paní starostka Chotíkova dala značku zákaz vjezdu motorových vozidel na začátek příjezdové cesty. 

.

Novinky / Akce

ABYCHOM PRO VÁS MOHLI MÍT OTEVŘENO,JE NEZBYTNÉ:

DODRŽOVAT BEZPEČNÝ ODSTUP ALESPOŇ 2 METRY

POBÝVAT NA VEŘEJNĚ DOSTUPNÝCH MÍSTECH NEJVÝŠE V POČTU 2 OSOB, S VÝJIMKOU ČLENŮ DOMÁCNOSTI

DODRŽOVAT ZÁKAZ KOUŘENÍ NA VEŘEJNOSTI

PO CELOU DOBU KOMUNIKACE MÍT NASAZENOU ROUŠKU, ŠÁTEK…

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PODPORU!